ДНІСТЕР — друга по величині річка в Україні. Початок бере на північно-східних схилах Українських Карпат на висоті близько 1000 м над р. м.

В сплаві по Дністру ми вибрали район від с. Нижнів до с. Устечко, так як тут сконцентрована велика кількість різноманітних пам’яток природи і архітектурно-історичних місць. Дністер має багату історію, численні народи залишили тут свої сліди - від трипільців і римлян до українців, литовців і поляків.

Сплав по Дністру це унікальна можливість відпочити від метушні сучасного життя, возз’єднатися з дикою незайманою природою, відвідати одне із останніх такого типу місць в Європі.

Шість днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефону; час пливе повільніше, життя стає довшим . А ще купання у водоспадах, дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмага без міри, вечірні ватри й розваги.

Тут немає порогів, річка спокійна, доступна для купання. Сплав відбувається в Дністровському каньйоні, який відомий своїми панорамними краєвидами з високими крутими берегами, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці, мальовничі острови, пам’ятки природи, історії, архітектури, етнографії. І все це – дика і недоторкана природа, що дає чудову можливість зануритись у світ тиші і спокою.  Маршрут  вибирався із таким  розрахунком, щоб за 6 днів побачити якомога більше як архітектурних пам’яток так і ландшафтно-природних. До природних пам’яток  відноситься сам Дністровський каньйон, травертинові печери  (с. Стінка, с. Летятичі) і водоспади «Дівочі сльози», «Джуринський» (16 м рукотворний). Із історико-архітектурних памяток тут є церкви та костьоли (Чернелиця, Червоноград), палац в Корпці, замки Раковецький, Чернелицький, Червоноград. Доречно згадати, що традиція туристичних сплавів тут сягає ще 20-х років минулого століття.

Під час сплаву Ви зможете: добряче засмагнути на сонці, поплавати в річці, побачити різноманітні пам'ятки природи та історії, посидіти коло вечірньої ватри, поспостерігати за нічним небом якого не побачиш в місті і просто чудово відпочити. Таке запам’ятовується на довго.

Проте, не забувай - ти в спортивній мандрівці, тому будь готовим: махати веслом, збирати дрова, розбивати табір. Тур проходить в польових умовах, тому залежить від багатьох природних факторів (дощ, зустрічний вітер, сонце і т.д.).
 

Що необхідно взяти з собою: рюкзак без станка або дорожню сумку;  зручний похідний одяг; одяг від негоди (захист від дощу, вітру. Парасоля не допомагає); взуття: кросівки та гумові шльопанці; особистий посуд (ложка, горнятко, тарілка); особисті речі та засоби гігієни,паспорт.  Сьогодні Дністер набуває все більшої популярності серед любителів цікаво і активно проводити відпустку. Сплав по Дністру ввібрав у себе всі ознаки класного літнього відпочинку.

Групу набираємо з 4-5 чоловік (від колгоспу відмовляємося). У вартість туру включено все: трансфер зі Львова до місця старту с. Нижнів і з фінішу с. Устечко до Львова, оренда всього спорядження, повне харчування на весь тур, екскурсії,  страховий поліс. Після прибуття у Львів можна залишитись на декілька днів (обговорюється додатково для резервування готелю)  щоб оглянути древнє місто блукаючи вузькими вуличками, випити філіжанку кави, відвідати музеї.


      
 
Besucherzahler femmes russes a marier
счетчик посещений